Codosil TM Adhesive Breast - Piersi | CodoPress

Codosil TM Adhesive Breast - Piersi

Opatrunek silikonowy dedykowany bliznom po operacji piersi

Plastry silikonowe

Opatrunek silikonowy Codosil™ ADHESIVE Breast służy do rehabilitacji blizn powstałych w wyniku operacji plastycznych na piersi, bądź po przebytej mastektomii. Specjalne dedykowane kształty idealnie odwzorowują linie cięć, przez co proces rehabilitacji blizny jest precyzyjny.

Plastry silikonowe
Codosil ™ ADHESIVE Breast 1
Plastry silikonowe
Codosil ™ ADHESIVE Breast 2

 

Codosil ADHESIVE Breast jest wielowarstwowym opatrunkiem, który doskonale sprawdzi się przy rehabilitacji blizn i bliznowców. Dzięki zastosowaniu opatrunku silikonowego blizna i zaczerwienienie będzie zredukowane. Zmniejszy się też uczucie swędzenia, które towarzyszy gojącym się ranom. Zastosowanie plastra silikonowego jest dziecinnie proste! Wystarczy wyjąć opatrunek z opakowania, usunąć warstwę zabezpieczającą i umieścić opatrunek na bliźnie!  Nie wyrzucaj białej folii ochronnej, zabezpieczy ona fragment opatrunku, którego nie użyjesz w danej chwili.

Sposób użycia:

  • Przyciąć opatrunek do wielkości blizny
  • Odkleić warstwę zabezpieczającą
  • Przykleić opatrunek do blizny
  • Zabezpieczyć bandażem elastycznym lub plastrem
  • Stosować przez 23h*/dobę przez 4-6 miesięcy

*po 12h zdejmij opatrunek, przemyj go i samą bliznę. Po osuszeniu plastra, ponownie przyklej go na bliznę.

 

Plastry silikonowe

CodosilTM Adhesive Breast

Opatrunek Codosil™ Breast podobnie jak Codosil™ ADHESIVE, jest opatrunkiem wielorazowego użytku! Dbaj o plaster, a posłuży Ci na dłużej, dopóki nie straci swoich kleistych właściwości!

kup online

 

Dzięki temu, że plaster można dociąć, Codosil™ ADHESIVE Breast 2 świetnie sprawdzi się w rehabilitacji blizn po cesarskim cięciu! Dzięki swojemu kształtowi idealnie dopasuje się do blizny.

Plastry silikonowe

Rehabilitacja blizn po CC jeszcze nigdy nie była tak prosta!